Autogramiáda Michala Matějovského na TransportShow 2013

Michal Matějovský v boxu na mosteckém okruhu před zahájením testovacích jízd
- 20. 6. 2013, Libice -

Setkání TransportShow 2013, které pro firmy pracující v autodopravě a oborech s ní souvisejících připravilo sdružení ČESMAD BOHEMIA, se tentokrát konalo 20. června v areálu společnosti Burger transport, s.r.o. v Libicích u Poděbrad. Celodenní akci moderoval Josef Alois Náhlovský a účastníci měli možnost vidět kromě vystavené techniky i řadu odborných seminářů, ale také módní přehlídku BIKINY 2013. Účastníci setkání dostali možnost vyzkoušet si jízdu zručnosti jak s osobním, tak i s nákladním automobilem v tzv. Safety Show Pepy Melena.

Všichni také měli možnost seznámit se závodním vozem BMW 320 SI, se kterým startuje Michal Matějovský v letošním roce v mistrovství Evropy cestovních vozů - FIA ETCC. Pro zájemce byla také uspořádána autogramiáda jezdce. "Jsem rád, že jsem se zajímavé akce připravené sdružením ČESMAD BOHEMIA mohl zúčastnit. Setkal jsem se tu s řadou kolegů a známých. Potěšil mne zájem o naše závodění a s chutí jsem se zúčastnil i jízdy zručnosti,"řekl Michal po skončení setkání.

TransportShow 2013, Libice TransportShow 2013, Libice TransportShow 2013, Libice TransportShow 2013, Libice TransportShow 2013, Libice TransportShow 2013, Libice TransportShow 2013, Libice TransportShow 2013, Libice

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto