Michal Matějovský předal dary od společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT

Michal Matějovský předává věcný dar jedné z rodin postižených červnovu povodní
- 15. 08. 2013, Hostinné -

Michal Matějovský se ve čtvrtek 15. 8. 2013 sešel se dvěma rodinami z Hostinného a Rudníku, které byly velmi citelně zasaženy bleskovou povodní počátkem června tohoto roku. "Vím, že situace v této oblasti byla v té době kritická a v mnoha případech šlo skutečně o život. Shodou okolností jsem v té době byl nedaleko u známých, takže s touto povodní mám i osobní zkušenost. Rozhodli jsme se nasměrovat konkrétní pomoc, konkrétním rodinám, které byly povodní zasaženy nejvíce. Obrátili jsme se proto na Oblastní charitu v Červeném Kostelci, která má svoji pobočku právě v Hostinném a ta nám pomohla jak s výběrem konkrétních rodin i s výběrem věcných darů, které jsme se rozhodli věnovat," řekl při předání věcných darů v Hostinném a později v Rudníku Michal Matějovský.

"Výběr toho komu dary předat byl nesmírně složitý, protože postižených rodin byla celá řada. Byla a je ale také celá řada dárců jak finanční hotovosti, tak i věcných darů. Pomoc postiženým rodinám přichází i od místních samospráv a od dalších subjektů a tak se život v zasažených oblastech pomalu dostává do normálu, i když právě obdarované rodiny - jak rodina Bederkových z Hostinného, tak i rodina Kovaříkových z Rudníku - mají před sebou ještě hodně práce spojené se sanací povodní poškozených nemovitostí," podotkla zástupkyně Oblastní charity a vedoucí DPS Hostinné, paní Polešovská, která se osobně s Michalem Matějovským zúčastnila předání věcných darů oběma rodinám.

Potok Čistá, který se divoce rozvodnil Pan Bederka ukazuje kam až sahala voda Michal Matějovský si prohlédl upravované místnosti zatopeného domu rodiny Bederkových Celkový pohled na poškozený dům rodiny Bederkových Michal Matějovský si prohlíží snímky z doby povodně u rodiny Kovaříkových Společné foto u věcných darů od společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT Společné foto u věcných darů od společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT Loučení s rodinou Kovaříkových po milém setkání

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto