Jezdci týmu Křenek Motorsport testovali na brněnském automotodromu

Pohled do boxu týmu Křenek Motorsport během testování na brněnském Masarykově okruhu
- 12. 09. 2013, Brno -

Už za tři týdny se bude na brněnském automotodromu konat závěrečný podnik letošního seriálu FIA European Touring Car Cup 2013. Čeští jezdci v něm budou bojovat o umístění na špici v soutěži o Pohár národů a zejména pak v hodnocení jednotlivců, kde Petr Fulín bude chtít obhájit svoji doposud vedoucí pozici a Michal Matějovský bude útočit na třetí příčku v hodnocení jednotlivců.

Týmový šéf Josef Křenek zhodnotil testování takto: "Dnes jsme měli funkční test vozů. Testy probíhaly normálně, poněkud dříve jsme, i s ohledem na vyšší počet dalších jezdců na trati, ukončili testy vozu Petra Fulína. U Michala Matějovského jsme testovali kromě nastavení vozu i brzdové kotouče a destičky."

"Brněnská trať mi vyhovuje, dlouho ji znám a jsem rád, že jsem měl dnes možnost si vlastně poprvé na této trati otestovat i vůz BMW 320 SI, se kterým letos startuji v závodech FIA ETCC. Po čtyřech zahraničních podnicích budou nadcházející závody na domácí půdě v Brně tím správným vyvrcholením letošní sezóny a už se na ně moc těším." řekl po skončení testů Michal Matějovský.

"Test byl naplánován jako funkční, podařilo se nám zajet dobrý čas a myslím si, že jsme na závěrečný podnik dobře připraveni." krátce zhodnotil průběh čtvrtečních testů Petr Fulín.

"Poslední závod letošního evropského šampionátu FIA ETCC chci jet i jako svůj úplně poslední závod a tak se na to chci důkladně připravit, abych se s tou svojí sportovní kariérou rozloučil co nejlépe. Auto se chová tak, jak se chvat má. O tom jsem se přesvědčil už při předchozím testu i dnes, takže když auto funguje dobře, tak už jen zbývá, abych dobře fungoval i já…." dodal s úsměvem před posledním závodem třetí jezdec týmu Křenek Motorsport Jaromír Štádler.

Prohlédněte si video z rozhovorů na brněnském autodromu.

Z testování týmu Křenek Motorsport, AMD Brno, 12.9.2013 Z testování týmu Křenek Motorsport, AMD Brno, 12.9.2013 Z testování týmu Křenek Motorsport, AMD Brno, 12.9.2013 Z testování týmu Křenek Motorsport, AMD Brno, 12.9.2013

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto