Matějovského autogramiáda na Truckefestu v Hradci Králové

Michal Matějovský během autogramiády na královéhradeckém Truckfestu
- 14. 09. 2013, Hradec Králové -

Už více než deset let se koná pravidelně na sklonku léta na královéhradeckém letišti setkání autodopravců spojené s výstavou nákladní techniky. "Každoročně tu máme kolem 40 vystavovatelů a do Hradce Králové přijíždí na 400 kamiónů Letos je přihlášena řada kamiónů také z Polska, Německa i Nizozemí," sdělili před zahájením Truckefestu organizátoři této akce.

Jedním z vystavovatelů na ploše letiště byli i letos zástupci královéhradecké expozitury Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA (www.dkv-cesmad.cz) a stalo se také malou tradicí, že právě na jejich výstavním stánku se setkává jezdec Michal Matějovský se svými příznivci i návštěvníky Truckefestu. Bylo tomu tak i letos, když v sobotu 14. 9. 2013, v odpoledních hodinách, uspořádal malou autogramiádu, během které přítomné také pozval na nadcházející vyvrcholení letošního seriálu mistrovství Evropy cestovních vozů - závody FIA ETCC, které se uskuteční v neděli 6.10. na brněnském automotodromu.

Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013 Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013 Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013 Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013 Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013 Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013 Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013 Truckfest Hradec Králové, z autogramiády Michala Matějovského na výstavním stánku Sdružení autodopravců ČESMAD BOHEMIA, sobota 14.9.2013

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto