Zbrusu nový videoklip skupiny MAAT jako pozvánka do Brna

Společné foto členů skupiny MAAT se zpěvačkou Livií Kuchařovou po natáčení videoklipu na brněnském okruhu
- 30. 09. 2013, Hradec Králové -

V minulých dnech, během testovaní na brněnském automotodromu, natočila s jezdci týmu Křenek Motorsport hudební skupina MAAT videoklip, který byl v těchto dnech dokončen a umístěn premiérově v pondělí 30.9.2013 na hudební kanál youtube PVP Labelu (www.youtube.com/pvplabeltv). Shlédnout jej můžete rovněž v příloze tohoto článku ve video-sekci našeho webu. Natáčení klipu se zúčastnila také zpěvačka Livie Kuchařová. Ta měla, na rozdíl od členů kapely, kteří byli zaneprázdněni natáčením, také možnost vychutnat si jízdu v závodním voze.

Členové skupiny MAAT se na pozvání týmu zúčastní, již tuto neděli (6. 10.) finálových závodů mistrovství Evropy cestovních vozů. Hostem týmu bude i zpěvačka Livie Kuchařová, která také vystoupí před návštěvníky závodů v týmovém zázemí. "S velkou chutí jsme se zúčastnili testování," řekl před vydání nového klipu jeden z protagonistů kapely MAAT Lukáš Jirkovský a pokračoval: "Doufáme, že jsme s naší natáčecí technikou klukům z týmu během testování moc nepřekáželi a už se těšíme na víkendové závody. Všem držíme palce už nyní a věříme, že nový klip Já a Ty jim přinese štěstí!"

Link na klip: www.youtube.com/watch?v=suAR_Q6ZJ8s

Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu Z natáčení videoklipu skupiny MAAT na Masarykově brněnském okruhu

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto