Kuchařová a Matějovský pokřtili kalendář ČSMS na rok 2014

Zpěvačka Livie Kuchařová spolu s Michalem Matějovským, pokřtili kalendář 2014 společnosti ČSMS za přítomnosti paní Luisy Polešovské a místostarosty města Hostinné pana Ing. Petra Chmelíka
- 28. 11. 2013, Hostinné -

Ve čtvrtek 28. 11. 2013 se v Hostinném, v tzv. "Steffanhausu", uskutečnil křest kalendáře pro rok 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT. Kalendář, který graficky zpracovala a vyrobila společnost FERMATA a.s. z Čelákovic - pokřtili, za přítomnosti paní Bc. Luisy Polešovské, vedoucí Domova s pečovatelskou službou v Hostinném a pana Ing. Petra Chmelíka - místostarosty města Hostinné, zpěvačka Livie Kuchařová a automobilový závodník Michal Matějovský.

"V létě letošního roku jsme v Hostinném a v Rudníku předali drobné dary vybraným rodinám, které byly postiženy červnovou povodní. Už v té době jsme se domluvili s pracovnicí charity a Domu s pečovatelskou službou v Hostinném paní Polešovskou, že se po sezóně ještě zastavíme, abychom se dozvěděli, jak pokročily sanační práce po ničivé povodni a také proto, abychom předali drobné upomínkové předměty spojené s naší letošní motoristickou sezónou. A protože jsme právě v těchto dnech vydali kalendář na příští rok, využili jsme této příležitosti a v milé přítomnosti našich hostitelů jsme kalendář během této návštěvy také pokřtili a první exempláře kalendářů právě zde předali. V tom nám pomohla i zpěvačka Livie Kuchařová, která s námi v nedávné době byla jako host na závodech FIA ETCC v Brně," vysvětlil Michal Matějovský a pokračoval "Snad naše drobné dárky trochu postiženým rodinám pomohly, hlavně jsem ale rád, že jsme se dozvěděli, že všichni dnes už zase bydlí ve svých domech a že se poškození mnohých objektů po povodni z větší části stihlo do zimy opravit".

Setkání bylo neformální a krásnou atmosféru umocňovalo i prostředí, kde se uskutečnilo. "Steffanhaus" je historický objekt, část bývalé tkalcovny bratří Steffanů, starý více než dvě stě let. V první polovině dvacátých let minulého století přešla budova do majetku města a město Hostinné pak objekt v letech 1996-1998 restaurovalo a také přestavělo. Dnes se v něm nachází Dům s pečovatelskou službou.

Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné Křest kalendáře 2014 společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT, Steffanhaus, Hostinné

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto