Michal Matějovský na pražské výstavě Motorsport EXPO 2014

Závodní vůz BMW 320si Michala Matějovského vystavený na pražské výstavě Motorsport EXPO
- 26. 3. 2014, Praha -

Ve dnech 25.-26. března uskutečnil v pražském Kongresovém centru čtvrtý ročník specializovaného veletrhu Motorsport EXPO, který je určen výrobcům, dodavatelům dílů a komponentů pro profesionální motorsport, konstruktérům i závodním týmům. Na své si tak přšli nejen odborníci, ale i fanoušci, kteří mohli nahlédnout do zákulisí velkých závodů a dění kolem nich. Součástí veletrhu byli i specializované semináře a přednášky.

Na seznamu vystavovatelů nemohl ani v letošním roce scházet český okruhový tým Křenek Motorsport, který v rámci své expozice návštěvníkům nabídnul prezentaci nejnovějších produktů od zahraničních renomovaných společností, jakými jsou: SPARCO, ISA RACING, ELF, ÖHLINS, SACHS či PAGID.

Mimo stánek měli návštěvníci možnost vidět závodní vozy BMW 320si Michala Matějovského a formuli Gloria C8F za jejímž volantem brázdil nejrůznější evropské tratě roudnický závodník Lukáš Hanžl. Atraktivním a nevšedním zážitkem, pak bylo svezení na profesionálním závodním simulátoru od společnosti Motorsport Simulátor, a také rozhovory s jezdci Petrem Fulínem, Michalem Matějovským a Gabrielou Jílkovou.

Z výstavy Motorshow Expo Praha Z výstavy Motorshow Expo Praha Z výstavy Motorshow Expo Praha

Příští závody

Media foto