Michal Matějovský nejrychlejší v obou pátečních volných trénincích na okruhu Salzburgring

Michal Matějovský během pátečních volných tréninků na okruhu Salzburgring
- 23. 5. 2014, Salzburgring -

Michal Matějovský zajel oba volné páteční tréninky na rakouském Salzburgringu skvěle. V prvním byl nejrychlejší, s časem 1:30.451. Velmi rychlý byl i ve druhém pátečním volném tréninku, když zajel opět nejrychlejší čas -1:30.055, tešně za ním skončil s časem 1:30.146 ve druhém tréniku Michalův týmový kolega Petr Fulín. Na třetím místě pak dojel Bulhar Kralev s časem 1:30.686.

"Zatím všechno šlape, auto jede skvěle, počasí nám přeje… Snad to tak bude i zítra," řekl po testu viditelně spokojený Michal Matějovský.

Pátečním druhým tréninkem byl program prvního dne závodního víkendu ukončen. Motory českých bavoráků se rozduní opětovně zítra v 11:45. Na tuto dobu je naplánován volný trénink, hlavním magnetem sobotního programu však bude třicetiminutová kvalifikace, která startuje v 16.45 hodin. Více také na www.ceskeokruhy.cz.

Michal Matějovský, FIA ETCC 2014 na okruhu Salzburgring během pátečních volných tréninků Michal Matějovský, FIA ETCC 2014 na okruhu Salzburgring během pátečních volných tréninků Michal Matějovský, FIA ETCC 2014 na okruhu Salzburgring během pátečních volných tréninků Michal Matějovský, FIA ETCC 2014 na okruhu Salzburgring během pátečních volných tréninků

Příští závody

Media foto