Z Rally Show na závodní okruh do belgického Spa-Francorchamps

- 18. 6. 2014, Hradec Králové -

Před necelými čtrnácti dny skončila královéhradecká Rally Show & Autosalon Show 2014, kde si mohli návštěvníci této show zblízka prohlédnout závodní speciál BMW 320si Michala Matějovského i tatru Jamal týmu Svoboda Tatra Team a také si popovídat s jezdci Michalem Matějovským, Petrem Fulínem a Václavem Svobodou o průběhu letošní sezóny. Několika fotografiemi a krátkým videm (video: Rally Show 2014) si ještě tuto akci připomínáme, ale nyní je již vše připraveno k odjezdu do Spa.

"Technika prodělala po návratu z Hradce Králové do dílen týmu Křenek Motorsport důkladnou prohlídku. Vše proběhlo úspěšně a vůz je tak nyní připraven k závodům na krásném okruhu v belgickém Spa. Jen připomínám pro ty, kteří se do SPA o nadcházejícím víkendu nedostanou, že oba závody budou vysílány ze záznamu, opět na TV Eurosport 2 a to v úterý 24. 6. 2014 v 18.00 hodin," poznamenal Michal Matějovský, který se do Spa přesouvá už ve tento čtvrtek.

Rally Show & Autosalon Show, vystavený Mustang Shelby Rally Show & Autosalon Show, vystavené vozy BMW 320si a Chevrolet Camaro ZL1 Rally Show & Autosalon Show, Chevrolet Camaro ZL1 - předváděcí jízda Rally Show & Autosalon Show, tatra Jamal - předváděcí jízda

Příští závody

Media foto