Matějovský trénoval opět na závodním trenažeru

Michal Matějovský během testovací simulační jízdy na okruhu v Perguse na motorsport-simulátoru fy AquaProRacing
- 17. 9. 2014, Hradec Králové -

Poslední závody sezóny FIA ETCC 2014 se kvapem blíží. Zhruba za týden odjíždí do jejich dějiště, na sicilský okruh v Perguse, Michal Matějovský. V čase, který do odjezdu zbývá, nezahálí…. A zatímco mechanici provádějí poslední předodjezdové přípravy na jeho BMW, Michal se pilně připravuje na rozhodující závody.

"Tento týden jsem měl možnost opět si vyzkoušet sicilskou trať virtuálně a to přímo u nás v Hradci Králové, ve společnosti SMTC a.s., kde nyní sídlí firma AquaProRacing (www.zavodni-simulator.cz), se kterou již určitou dobu spolupracujeme a která profesionální závodní simulátor provozuje a nabízí zde široké veřejnosti tuto zážitkovou jízdu nejen v simulaci pro okruh v Perguse, ale i pro spoustu dalších zajímavých okruhů. Na stejném simulátoru jsem trénoval nedávno, před odjezdem do Spa, závody tam pak dopadly dobře a tak věřím, že to pomůže i nyní." komentoval své včerejší "řádění" na simulátoru Michal Matějovský a dodal "Návštěvu simulačního závodního centra firmy AquaProRacing mohu jen doporučit. Je to fajn zábava, kde si člověk může s autem dovolit i to co na okruhu jen stěží a na běžné silnici už vůbec ne."

"Michal, a samozřejmě nejen on, tady má možnost trénovat okruhy, které zná a nám zase dává zpětnou vazbu, do jaké míry naše simulace odpovídá realitě a to je cenné. V současné době se vedle běžných simulací stále více prosazují online závody, jako například iRacing (www.iracing.com) a my jdeme mimo jiné také touto cestou. Vidíme v tom jeden z dalších směrů, které budeme moci našim zákazníkům brzo nabídnout." doplnil Michala Jan Jež z firmy AquaProRacing.

Příští závody

Media foto