Matějovský testoval opět s Buggyrou

Michal Matějovský spolu s Adamem Lackem během testování stáje Buggyra na mosteckém autodromu
- 25.10.2014, Most -

Po úspěšném zakončení sezóny v seriálu závodů FIA ETCC, kde Michal obsadil celkové druhé místo ve své třídě s vozem BMW 320si týmu Křenek Motorsport, se sešel v závěru minulého týdne novopečený vicemistr Evropy Michal Matějovský s týmem Buggyra. Tentokrát na mosteckém autodromu, kde proběhly testy okruhových tahačů Buggyra a Michal si zde plnil své povinnosti testovacího a náhradního jezdce, kterým je v týmu Buggyra již několikátou sezónu. Od závěru té letošní sice uplynulo pár dnů, ale Buggyra, která skončila druhá v poháru konstruktérů v letošním seriálu závodů FIA European Truck Racing Championship, pokračuje i nyní v přípravě svých okruhových speciálů.

"Samozřejmě se v tomto testování nejednalo o zásadní věci, ale o vylepšení současné specifikace našeho závodního vozu. Novinky jsme zkoušeli jak v oblasti podvozku, tak také na motoru. Největší změnou pro následující rok je snížení hmotnosti o 100 kilogramů, a to vítáme,"řekl po mosteckém testování David Vršecký. "Jsem rád, že jsem se podílel na testování, tak jako už po několikáté v tomto roce a těším se na další spolupráci s Buggyrou i v příští sezóně," uvedl po testování Michal Matějovský.

O víkendu se také na autodromu uskutečnil Den otevřených dveří a nultý ročník Autoshow Most, která přinesla nejen přehlídku různých sportovních vozů, ale pro zájemce i jízdy na závodní dráze ve vlastním voze. Velký zájem byl o prohlídku závodních vozů stáje Buggyra, ale i o prohlídky zázemí mosteckého autodromu, včetně startovní věže a řídícího střediska provozu autodromu v Mostě.

Příští závody

Media foto