Michal Matějovský měl autogramiádu na výstavě Motor Show v Essenu

Michal Matějovský se svým vozem BMW 320si na výstavě Motor Show Esssen 2014
- 30. 11. 2014, Essen -

Také letos se v obvyklém čase otevřely brány známé motoristické výstavy Essen Motor Show. Ta se v tomto roce koná ve dnech 29. 11. až 7. 12.2014. Úspěch výstavy předurčuje už její široké zaměření, bohatost vstavených exponátu a také pestrý doprovodný program. V letošním roce je výstava rozdělena do pěti sekcí: Sportovní sériová auta, Tuning, Motor Sport, Classics Cars a Motorky.

Organizátoři připravili i letos bohatý doprovodný program. V sekci Motor Sport je část výstavních ploch věnována soutěži FIA ETCC a právě sem zavítal Michal Matějovský z týmu Křenek Motorsport. Vystaveno zde bylo i jeho BMW 320si, se kterým letos získal ve své třídě titul evropského vice-mistra a spolu s Petrem Fulínem obhájili pro Českou republiku loňské vítězství v poháru národů (The Nations´Cup). "Jsem velmi rád, že jsem se do Essenu letos dostal. Mile mne překvapil a potěšil zájem návštěvníků o evropský šampionát cestovních vozů i o naše výsledky…", řekl po návštěvě výstavy v Essenu Michal Matějovský, který se tam rád podepsal četným zájemcům o týmové plakáty a podpisové karty.

Z výstavy Motor Show Essen 2014 Z výstavy Motor Show Essen 2014 Z výstavy Motor Show Essen 2014 Z výstavy Motor Show Essen 2014

Příští závody

Media foto