S hosty týmu na testování s dakarským speciálem v Milovicích

- 27. 3. 2015, Milovice -
S hosty týmu na testování s dakarským speciálem v Milovicích

Na konci března se tým TATRA Buggyra Racing vydal k prvním testům svého speciálu Fat Boy do armádního prostoru v Milovicích. Spolu s týmem Buggyra se testováni v Milovicích zúčastnili take představitelé společnosti ČESKOSLOVENSKÝ MOTORSPORT a.s. - Stanislav Matějovský a Miroslav Forman, spolu s hosty. Nové poznatky z testování budou implementovány do Fat Boye s pořadovým číslem dva, kterého můžeme očekávat každým týdnem.

Jak Robin Dolejš naznačil, druhý vůz Tatra 815 Buggyra se pomalu blíží do finále a tým tak naplňuje svojí vizi. "Letos chceme začít nejen závodit, ale do vybraných podniků nasadit také dva vozy. O jezdeckém složení se zatím stále jedná. Co však určitě chceme, jet Dakar 2016 se dvěma vozy. Testování proběhlo velmi dobře a myslím, že jsme našim pozvaným partnerům zprostředkovali opravdu skvělý zážitek," naráží manažer týmu Buggyra Jan Kalivoda na fakt, že testování se zúčastnili také zástupci sponzorů, kteří si mohli vyzkoušet roli spolujezdce vedle Martina Kolomého. "To je neuvěřitelný zážitek!" vykřikovali jednotliví účastníci spolujízdy.

Do Tatry se dostali vedle Martina Kolomého také David Vršecký a Jarda Valtr. "Auto se určitě technicky posunulo o kus dál. Nyní se lépe a jednodušeji ovládá. Mám z toho velkou radost a uvidíme, co letos s týmem TATRA Buggyra Racing vymyslíme," řekl po testech Jarda Valtr. Spolu s hosty týmu usedl do kabiny Fat Boye jako spolujezdec také Mirek Forman: "Jsem rád, že jsme mohli v rámci akce SPOLUJÍZDA S BUGGYROU představit dakarský speciál v akci také našim partnerům. Jednalo se skutečně o unikátní zážitek…" řekl Mirek Forman po skončení předváděcích jízd s vozem pilotovaným Martinem Kolomým.

"Vyzkoušeli jsme vše, co bylo třeba. Počasí nám přálo. Pršet totiž začalo, až když jsme odjížděli zpět do technologického centra. Milovice se samozřejmě s dakarským prostředím srovnávat nedají, ale těžký terén naší techniku zaručeně prověří. Máme nové poznatky, které použijeme u druhého vozu," uvedl po testování technický ředitel Buggyry Robin Dolejš.

S hosty týmu na testování s dakarským speciálem v Milovicích S hosty týmu na testování s dakarským speciálem v Milovicích S hosty týmu na testování s dakarským speciálem v Milovicích S hosty týmu na testování s dakarským speciálem v Milovicích

Příští závody