Matějovský čtvrtým nejúspěšnějším sportovcem Královéhradeckého kraje za rok 2014

- 31. 3. 2015, Hradec Králové -
Michal Matějovský převzal ocenění v královéhradeckém Kongresovém centru ALDIS

V úterý 31. 3. 2015 se uskutečnilo v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2014 Královéhradeckého kraje. Na samé špici mezi sportovci z východu Čech se tentokrát v novinářské anketě objevil i královéhradecký automobilový závodník Michal Matějovský, který získal v nejprestižnější kategorii jednotlivců 4. místo za loňskou úspěšnou reprezentaci v závodech evropského mistrovství okruhových cestovních vozů (FIA ETCC 2014).

Anketu pořádá Všesportovní kolegium Královéhradeckého kraje ve spolupráci s agenturou ČOK-CZ a Deníkem. Záštitu nad akcí převzal v letošním roce hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc a primátor statutárního města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink. V bohatém doprovodném programu před zaplněným hledištěm královéhradeckého Kongresového centra Aldis vystoupila také řada hostů, např. Petr Šmaha, Kristýna Šebíková nebo Lešek Semelka.

„Ocenění v novinářské anketě si velmi vážím. Jsem rád, že mohu reprezentovat náš kraj i naši zemi také v letošním roce a ve stejné soutěži a logicky po loňském titulu vice-mistra, mířím letos za vysněným cílem získání evropského titulu. Zítra představíme v Praze novou úpravu našeho vozu BMW 320SI pro letošní sezónu. Uvidíme, zda se to povede, ale rozhodně pro zisk titulu udělám maximum...“, řekl během slavnostního galavečera Michal Matějovský.

Michal Matějovský převzal ocenění v královéhradeckém Kongresovém centru ALDIS Michal Matějovský převzal ocenění v královéhradeckém Kongresovém centru ALDIS Michal Matějovský převzal ocenění v královéhradeckém Kongresovém centru ALDIS Michal Matějovský převzal ocenění v královéhradeckém Kongresovém centru ALDIS

Příští závody