Matějovský nejlepším jezdcem v pátečním tréninku v kategorii TC2 na Hungaroringu

- 1. 5. 2015, Hungaroring -
Michal Matějovský na trati pátečních volných tréninků na okruhu Hungaroring

V pátek odpoledne na Hungaroringu odstartovala letošní sezóna šampionátu FIA ETCC. Na dvacítku jezdců čekal 45-ti minutový test, který poprvé ukázal, jak na tom jezdci před letošní sezónou doopravdy jsou. Matějovský se dnes stal nejlepším jezdcem kategorie TC2 a zároveň porazil i všechny jezdce, kteří startují s výkonnějšími vozy třídy TC2T.

"Dnes jsme pokračovali v ladění vozu pro tuto trať, které jsme začali před čtrnácti dny. S chováním vozu jsem spokojen. Jelo se na suché trati, ale zítra dopoledne má pršet, takže vyzkoušíme ještě patrně ještě i moktou trať a to je dobře. Uvidíme odpoledne, jak to bude během kvalifikace. S dnešními úvodními výsledky jsem zatím spokojen a těším se jak na zítřejší odpolední kvalifikaci, tak i na nedělení závody, "konstatoval po prvním volném tréninku Michal Matějovský.

Michal Matějovský během pátečního volného trénku na okruhu Hungaroring Michal Matějovský během pátečního volného trénku na okruhu Hungaroring Michal Matějovský během pátečního volného trénku na okruhu Hungaroring Michal Matějovský během pátečního volného trénku na okruhu Hungaroring

Příští závody