Matějovský ve zbrusu novém BMW

- 11. 6. 2015, Hradec Králové -
Michal Matějovský spolu s generální ředitelkou společnosti STRATOS AUTO spol. s r.o. při převzetí partnerského vozu BMW 320xd

Týden před odjezdem na další podnik evropského šampionátu cestovních vozů FIA ETCC, na slovenský Slovakia Ring, navštívil Michal Matějovský autorizovaného dealera vozů BMW, společnost STRATOS AUTO spol. s r.o. (www.stratosauto.cz) , aby zde převzal nový vůz BMW 320xd . "Jsem moc rád, že jsme se domluvili na spolupráci a budu moci po dobu konání evropského šampionátu nové BMW užívat a společnost STRATOS AUTO spol. s r.o., autorizovaného prodejce vozů BMW v Praze a Hradci Králové, touto formou prezentovat. Je to nádherný vůz a udělám maximum pro dobrou obchodní spolupráci a propagaci společnosti Stratos Auto spol. s r.o. i značky BMW, se kterou jsem rovněž spjatý v rámci svého závodění," řekl při předávání klíčků od vozu Michal Matějovský.

Klíče od nového BMW Michalovi předala generální ředitelka společnosti STRATOS AUTO spol. s r.o., paní Ing. Šárka Strakošová a při této příležitosti řekla: "Vůz, který v rámci naší obchodní spolupráce zapůjčujeme je BMW 320xd, vozidlo je vybaveno automatickou převodovkou a celou řadou těch nejmodernější bezpečnostních prvků. Věřím proto, že Michalovi bude vůz dobře sloužit na jeho dlouhých cestách po evropských zemích a přispěje tak svým dílem jak k naší obchodní spolupráci, tak i k jeho jezdecké pohodě a dobrým výsledkům v Evropském šampionátu cestovních vozů."

Z předání partnerského vozu BMW 320xd ve společnosti STRATOS AUTO Z předání partnerského vozu BMW 320xd ve společnosti STRATOS AUTO Z předání partnerského vozu BMW 320xd ve společnosti STRATOS AUTO Z předání partnerského vozu BMW 320xd ve společnosti STRATOS AUTO

Příští závody