Tým Křenek Motorsport na výstavě Essen Motor Show 2015

- 6. 12. 2015, Essen, Německo -
Pohled na stánek týmu Křenek Motorsport na výstavě Essen Motor Show 2015

Na známém výstavišti v německém Essenu skončila v neděli 6. 12. 2015 výstava Essen Motor Show, která je největší svého druhu v Evropě a představuje vše podstatné z oblasti motorsportu, tuningu, motoristických soutěží a všeho co s touto činností souvisí. Součástí výstavy byl i v letošním roce stánek českého týmu Křenek Motorsport. Ten letos, mimo jiné, v Essenu prezentoval i novou pohárovou octavii, připravovanou pro znovu oživený okruhový seriál, který v příštím roce naváže na dříve tolik populární Česká pojišťovna - Škoda Octavia Cup.

Na stánku českého týmu Křenek Motorsport byl tak k vidění upravený pohárový speciál, který vychází z dvoulitrového modelu RS TSFi, s agregátem přeladěným na výkon 280 koní při točivém momentu 380 Nm. Prezentováni byli ale i úspěšní týmoví jezdci Michal Matějovský a Petr Fulín, kteří v letošním roce vybojovali cenné evropské tituly v závodech FIA ETCC a společně ve stejném seriálu získali pro Českou republiku 2. místo v hodnocení národů - the Nations´ Cup.

Výstavu během uplynulých 10 dnů navštívily statisíce zájemců o motorsport a o mezinárodním významu výstavy Essen Motor Show hovoří také to, že se na ni letos přihlásilo na 550 vystavovatelů a akreditovalo se dokonce na 1600 novinářů prakticky z celého světa.

Pohled na stánek týmu Křenek Motorsport na výstavě Essen Motor Show 2015 Pohled na stánek týmu Křenek Motorsport na výstavě Essen Motor Show 2015 Pohled na stánek s prezentací německého truckového jezdce Jochena Hahna na výstavě Essen Motor Show 2015 Stánek Sandtler na výstavě Essen Motor Show 2015

Příští závody