tv program

RSS 2.0

mapa webu

Mladí motokáristé uspěli v zahraničí

Jiří Forman a Radim Maxa dovezli poháry ze závodů v italském Trentu - 13. 5. 2007, Trento (I), Wackersdorf (D) -

O uplynulém víkendu se jel první závod CR v kategorii GP Rok v německém Wackersdorfu. Radim Maxa se zúčastnil této kategorie jako nováček a v měřeném tréninku se hned umístnil na pěkném pátém místě. V první bodované jízdě se Radim probojoval až na první místo a tak také dojel, ve druhé jízdě skončil na druhem miste a v třetí pak dojel jako třetí. Radimovo celkové umístění tak skončilo celkovým vítězstvím!

O týden dříve se Radim Maxa spolu s Jiřím Formanem zúčastnili dalšího závodu série Easy Kart a dovezli poháry - Maxa za čtvrté místo a Forman za místo šesté.