Jirka Forman se připravuje na sezónu v zahraničí

Na anglickém PFI poprvé se strojem MS Kart
- 19. 3. 2008, Lonato, Praha -

Celé řady testů, ale i zimních závodů, se v uplynulých dvou měsících zúčastnil mladý motokárista Jirka Forman. Testovalo a závodilo se především v Anglii na okruhu PF International nedaleko Newarku (Lincolnshire). Jiří Forman se tu zúčastnil závodů Winter Serie ve třídě KF 1/2/3 (více informací k dispozici na www.karting.co.uk). Od 20. ledna získává Forman zkušenosti s novým strojem - byla totiž podepsána smlouva s Milanem Šimákem (MS KART) a Jirka má tak k dispozici nový podvozek, doplněný motorem TM. S tímto strojem bude Forman také reprezentovat v Anglii, kde se další závody konají už ve dnech 12. - 13. dubna na okruhu v Sheningtonu (www.s1series.co.uk).

V uplynulých dnech se Jirka Forman objevoval také na okruzích v Itálii a ve Francii. "V Itálii budu i v letošním roce, v rámci spolupáce s týmem Emilia Kart, startovat na Birelu. V únoru jsme věnovali hodně pozornosti testování i účasti na zimních závodech. Cílem bylo získat co nejvíce dat pro nastavení stroje pro nadcházející sezónu, což se myslím povedlo", informoval Jiří Forman po skončení testů a závodů ve francouzském Angerville a na okruzích La Conca (www.wskarting.com) a Lonato (www.southgardakarting.it/WC13/winter13.htm) v Itálii.

Jirka Forman spolu se svým otcem a s mechanikem Pepou Bodurkem Jirka Forman s panem Milanem Šimákem po podpisu smlouvy o spolupráci Jiří Forman v jedoucí v barvách anglického YG Drivers na sklonku roku 2007 Spolu s dalšími členy anglického týmu

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu