Matějovský se objeví na oficiálních testech vozů WTCC už ve čtvrtek

SEAT Michala Matějovského specifikace WTCC v grafické úpravě pro nadcházející závody v Brně
- 10. 6. 2008, Brno -

Michal Matějovský a spolu s ním i všichni další jezdci seriálu WTCC si budou moct vyzkoušet trať s novým povrchem na brněnském okruhu již tento čtvrtek 12. 8. 2008, kdy se uskuteční oficiální test, který organizuje promotér šampionátu KSO. Testování proběhne ve dvou částech a to od 9:00-13:00 a pak od 14:00- 18:00.

V průběhu polední přestávky se bude ve V.I.P. salónku společnosti Automotodrom Brno konat tisková konference, na které účast přislíbli Ivana Ulmanová - výkonná ředitelka společnosti Automotodrom Brno, Miroslav Bartoš - sportovní ředitel společnosti Automotodrom Brno, Michal Matějovský - jediný český účastník brněnských závodů FIA WTCC, Marcello Lotti - zástupce promotéra seriálu WTCC, společnosti KSO, Nicola Larini - jezdec týmu Chevrolet, Félix Porteiro - jezdec týmu BMW, James Thompson - jezdec týmu Honda, Jaime Puig - zástupce týmu SEAT.

Ještě před zahájením testů s vozem WTCC mohou Michala Matějovského zájemci vidět na zajímavé promoo akci - v motokárovém souboji se stálým účastníkem Mistrovství světa silničních motocyklů třídy do 250 ccm Karlem Abrahamem. Oba protagonisté usednou do motokár ve středu 11. června 2008 ve 12:00 hodin na minibikové dráze v areálu Automotodromu Brno!

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu