Matějovský se připravuje opět ve Španělsku

Michal Matějovský s vozem SEAT León během čtvrtečních testů na okruhu ve španělském Alcarrasu
- 4. 7. 2008, Alcarras, Španělsko -

Evropský pohár SEAT León Eurocup 2008 bude příští týden pokračovat svým třetím závodem, který uvidí diváci na známém portugalském okruhu v Estorilu. Michal Matějovský, jediný český zástupce v tomto evropském seriálu, je v těchto dnech opět ve Španělsku, kde se připravuje společně s týmem SUNRED-BRT na okruhu v Alcarrasu nedaleko Barcelony.

"Závody SEAT León Eurocupu jsou zhruba ve své polovině. Mám už zkušenosti z prvních dvou okruhů ve Valencii a Pau, ale také ze závodů mistrovství světa cestovních vozů, které jsem nedávno absolvoval v Brně. Nyní testujeme - na pro mne neznámé trati - nedaleko Barcelony. Zkoušíme tu nastavení vozu pro Estoril a výsledky se zdají být dobré, auto funguje a tak se už na Estoril těším, rád bych tam skončil mezi první pětkou jezdců seriálu," informuje ze Španělska mladý jezdec Michal Matějovský, se kterým se ve Španělsku objevili také další čeští jezdci Miroslav Forman a Petr Fulín, kteří tam přiletěli na pozvání týmu SUNRED-BRT, aby testů využili k získání prvních zkušeností s vozem ve specifikaci pro SEAT León Eurocup a FIA WTCC.

V dílnách společnosti SUNRED Joan Orus spolu s Petrem Fulínem a Michalem Matějovským v dílnách týmu SUNRED Michal Matějovský a Miroslav Forman na okruhu ve španělském Alcarrasu Miroslav Forman před testovací jízdou Petr Fulín a Michal Matějovský na okruhu ve španělském Alcarrasu Z testů na okruhu ve španělském Alcarrasu Z testů na okruhu ve španělském Alcarrasu Z testů na okruhu ve španělském Alcarrasu

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu