Hosté si vyzkoušeli jízdu v závodním voze SEAT TDI

Jiří Balvín byl s jízdou s vozem SEAT Leon TDI, pilotovaným jezdcem Michalem Matějovským, velmi spokojen
- Brno, 15. 10. 2009 -

Ve čtvrtek 15. října se sešli na brněnském Masarykově okruhu členové závodního týmu s výhercem tomboly losované u příležitosti narozenin nadace Miss World 2006 Taťány Kuchařové (www.krasapomoci.cz), panem Jiřím Balvínem. Na okruh dorazil také pan Ondra Laušman, výherce motoristické soutěže pořádné na stránkách www.ceskeokruhy.cz a dále pan Martin Vencko, výherce soutěže, kterou v letošním roce na téma okruhového motosportu uspořádala prostřednictvím webového portálu www.O2extra.cz společnost TELEFONICA O2. Ti všichni měli možnost zúčastnit se jako hosté testování závodního týmu před závěrečným závodem sezóny EPILOG 2009.

Tým SEAT Sport Slovakia přivezl na brněnský autodrom závodní vůz SEAT Léon TDI jezdci Michalu Matějovskému. Ten se v barvách španělsko-českého týmu SUNRED-BRT v loňském i v letošním roce jako jediný český zástupce zúčastnil všech závodů seriálu SEAT Léon Eurocup. Hosté si na brněnském okruhu vyzkoušeli jízdu v závodním voze řízeném právě jezdcem Michalem Matějovským a i přes nepřízeň počasí byli z jízdního zážitku velmi nadšeni. Spokojený s testy byl i jezdec Michal Matějovský: "Byl jsem opravdu velmi příjemně překvapen, jak auto při teplotě kolem nuly fungovalo a těším se na sobotní Epilog," řekl po skončení testovacích a předváděcích jízd.

Vůz SEAT Leon TDI během testování na brněnském okruhu Jiří Balvín před testovací jízdou Pan Ondra Laušman s doprovodem v týmových boxech Jezdec Vlado Hybáček a výherce soutěže portalu www.O2extra.cz, pan Martin Vencko Martin Vencko a Vlado Hybáček po předváděcí jízdě Vlado Hybáček a Ondra Laušman Michal Matějovský v boxech po testovacích jízdách Michal Matějovský spolu s Jiřím Balvínem a Martinem Venckem

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu