Matějovský absolvoval první jízdy s vozem Saleen

Michal Matějovský sleduje, jak mexický jezdec Maria Dominguez vysvětluje své pocity z testování vozu Saleen S7R
- 24.-25. 3. 2009, Lausitzring, Německo -

Ve dnech 24.-25. 3. se na německém okruhu Lausitzring konalo testování týmu K plus K motosport. Testování v Německu se zúčastnila celá jezdecká sestava: Ryan Sharp, Karl Wendlinger, Adam Lacko a testovací jezdec Michal Matějovský, který najížděl své první kilometry s tímto vozem třídy GT1. Vyzkoušet Saleen S7R týmu K plus K motorsport vůz si přijeli také mexický jezdec Maria Dominguez a jezdec Daryll O´Young z Hong Kongu a v boxech testům přihlížel i český jezdec Jiří Janák.

Ti všichni nešetřili slovy chvály jak na závodní vůz, tak na profesionální přístup celého týmu. "Tento vůz mě velmi nadchnul svým výkonem, brzdami a jízdními vlastnostmi. Už se moc těším na další testování a chtěl bych poděkovat celému týmu za špičkovou práci a panu Kubů, který mi tuto možnost dal," řekl po testování Matějovský, který se nyní bude soustředit na testování našeho týmu SUNRED-BRT, které proběhne v pondělí 6. dubna na brněnském Masarykově okruhu.

Vůz Saleen S7R před boxy stáje K plus K motorsport Testovaný vůz Saleen S7R Testovaný vůz Saleen S7R Michal Matějovský v kokpitu vozu Saleen S7R Jezdci Michal Matějovský a Adam Lacko spolu s týmovým inženýrem Jezdci Michal Matějovský a Adam Lacko v hledáčku TV kamer Majitel týmu Karel Kubů (vpravo) spolu s jezdcem Karlem Wendlingerem Daryll O´Young z Hong Kongu v diskuzi s týmovým inženýrem Karel Kubů a Milota Srkal Milota Srkal jr. spolu s jezdcem Michalem Matějovským Michal Matějovský při rozhovoru pro ČT 4 Sport Jezdec Ryan Sharp na testech na okruhu Lausitzring

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto

Mapa webu