Michal Matějovský oceněn v soutěži o nejúspěšnějšího sportovce roku 2010

Michal Matějovský převzal ocenění během slavnostního večera u příležitosti vyhlášení neúspěšnějšího protovce královéhradcekého kraje
- 29. 3. 2011, Hradec Králové -

Kongresové centrum Aldis v Hradci Králové hostilo v úterý 29.3.2011 vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Královéhradeckého kraje za rok uplynulý rok a ocenilo celoroční výkony těch nejlepších sportovců kraje za rok 2010. Akci pořádalo Královéhradecké krajské sdružení Českého svazu tělesné výchovy, noviny Deník a produkční a marketingová společnost ČOK-CZ a pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Bc. Lubomíra France.

Během slavnostního večera byla oceněna celá řada sportovců. Všichni ti, kteří úspěšně reprezentovali v roce 2010 region Královéhradeckého kraje. Mezi nejlepší sportovce v kategorii "Mimořádné zásluhy o reprezentaci kraje" se dostal také jezdec Michal Matějovský. " Z ocenění mám velikou radost a rád bych na dobré loňské výsledky navázal i v letošním roce, kdy budu obhajovat titul Mistra ČR ve vytrvalostních závodech, opět s vozem SEAT Leon TDI." řekl po skončení slavnostního večera královéhradecký jezdec Michal Matějovský.

Na slavnostním galavečeru byla přítomna řada osobností kulturního i politického života, v programu pak vystoupil mimo jiné zpěvák Bohuš Matuš a řada dalších umělců.

Z vyhlašování výsledků ankety o nejúspěšnějšího sportovce Královéhradeckého kraje o nejúspěšnějšího sportovce roku 2010 Z vyhlašování výsledků ankety o nejúspěšnějšího sportovce Královéhradeckého kraje o nejúspěšnějšího sportovce roku 2010 Z vyhlašování výsledků ankety o nejúspěšnějšího sportovce Královéhradeckého kraje o nejúspěšnějšího sportovce roku 2010 Z vyhlašování výsledků ankety o nejúspěšnějšího sportovce Královéhradeckého kraje o nejúspěšnějšího sportovce roku 2010

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto