Z motokáry za volant vozu SEAT

Michal Matějovský představil vůz AUDI A4 DTM na akci společnosti HESTI Group ve Vysokém Mýtě
- 26. 5. 2011, Vysoké Mýto -

Tento víkend se koná další závod Mezinárodního mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích (MMČR) společně se seriálem závodů mistrovství FIA Zóna střední Evropa v polské Poznani. Michal Matějovský, spolu s Vladem Hybáčkem z týmu SEAT Sport Slovakia, bude opět startovat s vozem SEAT Leon TDI. Po vyhodnocení letošního prvního vytrvalostního závodu MMČR se tým rozhodl pokračovat v automobilových soutěžích také v seriálu závodů Mistrovství FIA Zóna střední Evropa.

S vozem AUDI A4 DTM Michala uvidíte v další části seriálu MMČR ve spritových závodech, tak jak bylo naplánováno před sezónou s partnery týmu, kteří preferují závody v České republice. Tentokrát se pojede ve dnech 11. až 12. 6. na mosteckém okruhu a Michal zde bude získávat další cenné zkušenosti s tímto skvělým vozem týmu BRT.

Před odjezdem do Poznaně Michal Matějovský představil vůz AUDI A4 DTM týmu BRT ještě také ve Vysokém Mýtě, v motokárovém areálu, kde se konala prezentace prodejního programu společnosti HESTI Group (www.hesti.cz), která je dlouhodobým Michalovým partnerem. Michal se zde zúčastnil i motokárového závodu a v odpoledních hodinách pak odjel na polský okruh.

Michal si během prezentace také zazávodil na motokáře Z předváděcí jízdy s vozem AUDI A4 DTM na motokárovém okruhu ve Vysokém Mýtě Michal Matějovský spolu s hosty prezentační akce společnosti HESTI GROUP O vystavený závodní speciál byl mezi návštěvníky akce velký zájem

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto