Stanislav Matějovský hostem na úspěšném truckovém víkendu v Mostě

Stanislav Matějovský a Adam Lacko na startovním roštu před zahájením nedělního závodu
- 28. 8. 2011, Most -

V neděli 28. 8. skončil na mosteckém okruhu další podnik seriálu závodů FIA European Truck Racing Cup 2011, který se v Mostě jel pod názvem Renault Trucks Czech Truck Prix 2011. Na pozvání autodromu se přijel na tento závod podívat také Stanislav Matějovský, mistr Evropy v závodech tahačů z roku 2001. "S radostí jsem toto pozvání přijal a přijel se podívat na své známé a kamarády. Vše se stále vyvíjí - jak závodní stroje, týmy i závody samé. Jsem rád, že tu mohu podpořit našeho bývalého jezdce Adama Lacka, který v minulosti hájil s vozy Tatra a MAN také barvy našeho týmu. Určitě budu jemu i celému týmu Maria Kresse moc a moc držet palce" řekl před závody v Mostě Stanislav Matějovský.

Sobotní i nedělní závody pak nabídly divákům skutečně strhující podívanou. Adam Lacko, který v tomto roce přestoupil do severočeské stáje MKR Technology, na trati zářil a spolu se svými stájovými kolegy, Švýcarem Bösigerem a Němcem Oestreichem, zaplnili po skvělé jízdě v sobotu před domácím publikem podium. Podobně tomu bylo i v nedělních závodech a sedmá zastávka Mistrovství Evropy závodních tahačů tak doslova patřila šedo-červeným kombinézám renaultů jezdců se jmény Lacko, Bösiger a Oestreich.

Na startovním rošku před nedělním závodem Na startovním rošku před nedělním závodem Na startovním rošku před nedělním závodem Adam Lacko spolu se svými stájovými kolegy obsadili stupně vítězů v Mostě

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto