Vydařený závěr sezóny pro SEAT Sport Slovakia

Michal Matějovský, Petr Fulín, Patrik Nemec a Matěj Homola získali 2. místo v Invicta Epilogu 2011
- 15.10.2011, Brno -

Podobně jako každý rok, uzavřel okruhovou sezónu u nás brněnský Epilog. Letos se konal v sobotu 15. října pod názvem INVICTA EPILOG 2011. Skvěle si vedla posádka týmu SEAT Sport Slovakiana voze SEAT Leon 2.0 TDI ve složení: Fulín, Homola, Nemec a Matějovský. Přes drobné komplikace v měřeném tréninku se vstřikováním obsadila v šestihodinovém vytrvalostním závodě, v kategorii Divize 4 do 2000 ccm, skvělé druhé místo.

Tým pod vedením Vlada Hybáčka odjel dlouhý vytrvalostní závod bez sebemenších komplikací. Závod rozjížděl Petr Fulín a postupně se v 90-ti minutových intervalech prostřídala celá posádka. Cílem pak nakonec projel vůz pilotovaný Michalem Matějovským. "Bylo to příjemné zakončení sezóny a chtěl bych poděkovat celému týmu za skvělou přípravu auta a práci při závodech," řekl po skončení závodu Michal Matějovský.

Na startovním roštu brněnského Invicta Epilogu 2011 Jezdci týmu SEAT Sport Slovakia krátce před startem INVICTA EPILOG 2011 Epilog 2011- na trati závodu Epilog 2011- střídání jezdců Stanislav Matějovský spolu s hosty týmu ve V.I.P. salónku během závodu Epilog 2011 Rozhovor s jezdcem Petrem Fulínem v boxech týmu SEAT Sport Slovakia Vlado Hybáček seznamuje během závodu EPILOG hosty týmu se závodní technikou Sledování průběžných výsledků v boxech týmu

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto