Matějovský testoval tahače u MKR

Michal Matějovský před závodním tahačem týmu MKR Technology během testování v Mostě
- 4.11.2011, Most -

Michal Matějovský, francouzský mladík Anthony Janiec a legendární Ludovic Faure, Oestreich junior nebo jediná žena evropského šampionátu závodních tahačů Stefi Halm - ti všichni dostali od severočeské truckracingové stáje MKR Technology možnost vyzkoušet závodní tahač Renault . Šéf týmu Mario Kress posadil všechny zmíněné piloty do jeho renaultů a nechal ostře "létat" na oblíbeném mosteckém autodromu.

"Byl to opravdu skvělý zážitek a moc za něj Mariovi děkuji, dal dohromady skvělý tým a postavil výborná auta. V závodním tahači jsem seděl poprvé před osmi roky, kdy mě táta nechal pár kol svézt se v závodní Tatře, ale to je už dávno a už si z toho moc nepamatuji. Dnešní zkušenost je trochu jiná." komentoval svoji jízdu v závodním tahači Michal Matějovský. "Při těchto testech jsem začínal od nuly a o své zkušenosti se se mnou podělil jeden z nejlepších truckerů současnosti Adam Lacko. Pro příští rok mám v závodění jasno a těším se na další spolupráci s BRT, ale v budoucnu by mohly být tahače jedním z možných směrů mé závodnické kariéry." dodal po skončení testovacího dne Michal.

Michal Matějovský a Oestereich junior spolu se svým otcem Markusem v diskusi na mosteckém okruhu Michal Matějovský v kabině závodního tahače Renault Cenné rady od Adama Lacka Mario Kress vysvětluje Michalovi taje spojené s ovládáním tahače Renault

TV program

Partneři

Příští závody

Media foto